Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Režisér filmov Klub poslednej nádeje, či Divočina - má seriálový projekt
Mečiar
All the Money in the World
The Current War
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Režisér filmov Klub poslednej nádeje, či Divočina - má seriálový projekt

PR | 15.2.2017Temná komediálna dráma Veľké Malé klamstvá (Big Little Lies) je príbehom trojice matiek detí v predškolskom veku (Reese Witherspoon, Nicole Kidman a Shailene Woodley), ktorých zdanlivo perfektné životy sa postupne rozmotávajú, a to až do okamihu, keď príde k vražde.

Miniséria je adaptáciou rovnomennej knižnej predlohy austrálskej spisovateľky Liane Moriartyovej,ktorá obsadila prvé miesto v prestížnom rebríčku bestsellerov New York Times. Temne komediálna dráma, v ktorej niekoľko popredných hollywoodskych hviezd podáva mimoriadne herecké výkony, sa odohráva v kalifornskom mestečku Monterey.

Všetko sa začína podozrivou vraždou na benefičnej akcii základnej školy. Napriek tomu, že totožnosť obete i páchateľa ostáva spočiatku záhadou, všetko nasvedčuje tomu, že semeno vraždy zasiala rivalita a tajomstvo obklopujúce trojicu matiek - Madeline Mackenzieovú (Reese Witherspoonová), extrovertná a živelná matka v domácnosti, ktorá v srdci pestuje nenávisť voči exmanželovej novej a mladšej žene Bonnie (Zoe Kravitzová), inštruktorke jogy so zenovým prístupom k životu; ďalej najlepšia kamarátka Madeline - Celeste Wrightová (Nicole Kidmanová), bývalá právnička žijúca v zdanlivo dokonalom manželstve s mladším mužom (Alexander Skarsgard); a Jane Chapmanová (Shailene Woodleyová), slobodná matka s ponurou minulosťou, ktorú Madeline a Celeste zoberú pod svoje ochranné krídla.

Príbeh dopĺňajú výpovede z výsluchovej miestnosti, v ktorej ostatní rodičia a zamestnanci školy prichádzajú so zákulisnými klebetami o oddanosti a rivalite miestnych obyvateľov, predovšetkým o Madeline a jej úhlavnej nepriateľke, vplyvnej a úspešnej pracujúcej matke Renáte Kleinovej (Laura Dernová).

V priebehu siedmych napínavých epizód, ktorým nechýba podvratný humor, postupne vychádza najavo, že všetky ženy skrývajú svoje malé tajomstvá, ktoré nás nakoniec zavedú až k osudnej noci. V minisérii Veľké malé klamstvá od režiséra Jeana- Marca Valléea (Klub poslednej nádeje, Divočina) a scenaristu Davida E. Kelleyho (Ally McBealová) sa objavia tiež Adam Scott, James Tupper a Jeffrey Nordling.

Od 20. februára každý pondelok o 20:00 na HBO a HBO GO.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články
>
Sector.sk
>
Kinema.sk
>
Plnehry.sk
>
Onlinehry.sk
>
Funny.sk
>
Zvonenia.sk
>
Pikosky.sk
>
Rozpravky.sk
>
Titulka
>
Recenzie
>
Premiéry
>
Novinky
>
DVD
>
TV
>
Rebríčky
>
Databáza
>
Filmové trailery
>
Podcasty
>
Slovenské filmy
>
Udalosti
>
Preview
>
RSS články
>
RSS novinky.
>
Lacné Letenky
>
AutoOlymp.sk
>
Pricemania.sk
>
Superdeal.sk
>
Filmy
>
info@kinema.sk
>
Všetky práva vyhradené.
copyright 2001 - 2017
Sector s.r.o.
ISSN 1336-4197