Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Oficiálna pieseň z Temnej veže je tu: Je prvý trailer na ceste?
Mowgli
Breaking In
RBG
BlacKkKlansman

Oficiálna pieseň z Temnej veže je tu: Je prvý trailer na ceste?

PR | 17.2.2017Adaptácia fantasy westernu Stephena Kinga je jedným z najočakávanejších blockbusterov roka.

Temná veža, bestseller spisovateľa Stephena Kinga, sa dočkal filmového spracovania. Pripravovaný film, ktorý sa dostane do kín už toto leto, je pestrou žánrovou zmesou. Knižná séria s rovnomenným názvom, ktorá je predlohou filmu, v sebe nesie to najlepšie zo žánrov sci-fi, fantasy, westernu a hororu. Podľa prvých informácií je jasné, že film sa bude niesť v podobnom duchu. Na prvý trailer si budeme musieť ešte chvíľu počkať, no na internet unikla titulná pieseň, ktorá v ňom má zaznieť. Atmosféru prvých záberov by mala doplniť cover verzia známeho hitu legendárnych The Who - Behind Blue Eyes od L'Orchestra Cinematique.

Film Temná veža rozpráva príbeh pištoľníka Rolanda Deschaina žijúceho vo svete na pokraji zániku. Za jedinú nádej na jeho záchranu považuje Roland cestu k záhadnej Temnej veži.

Vo filme sa stretne naozaj hviezdne obsadenie. Pištoľníka Rolanda si zahrá favorit na nového Bonda - britský herec Idris Elba známy zo seriálov Luther či The Wire. Jeho náprotivkom bude oscarový Matthew McConaughey (Interstellar, True Detective). S tak kvalitným obsadením a silným príbehom známeho autora má séria potenciál byť dlhodobým hitom na úrovni Pána prsteňov či Hier o život. Či ho naplní, uvidíme už toto leto.

Slovenská premiéra je plánovaná na 27. júla 2017. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články