Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Cuky Luky Film prichádza s pesničkou a klipom
Ready Player One
The Untitled Deadpool Sequel
Paul, Apostle of Christ
Až přijde válka

Cuky Luky Film prichádza s pesničkou a klipom

PR | 20.3.2017Funky hit Sexy naspievali Emma Drobná s Barborou Švidraňovou a Kukom z Horkýže Slíže

Bláznivá komédia Cuky Luky Film sa predstaví v našich kinách presne o mesiac. Film inšpirovaný obľúbenými televíznymi postavičkami má odhaliť príbeh začiatku šialeného priateľstva medzi Cuky (Petra Polnišová) a Luky (Zuzana Šebová). Nedávny teaser k nemu sa stal na slovenskom internete virálnym a dnes tvorcovia filmu uverejnili titulnú pesničku, ktorá za ním v ničom nezaostáva. Stane sa singel Sexy rádiohitom?

Producentom chytľavej piesne je Radovan “Vrabec” Orth z legendárnej bratislavskej funky kapely Made 2 Mate či FUNKIEZ. „Chceli sme k filmu funky singel a na Slovensku nie je v tomto žánri nikto povolanejší ako Vrabec. Ešte k nám aj zapadol, keďže vo filme je skutočný pretlak zvierat,“ vtipkuje producent filmu Dano Dangl. Pesničku naspievali speváčky Barbora Švidraňová a Emma Drobná. V nezvyčajnej polohe sa pri nahrávaní predstavil frontman Horkýže Slíže, Kuko, ktorý si v nej strihol rapovú pasáž.

V komédii Cuky Luky Film sa predstavia v hlavných úlohách známe komičky a herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová, sekundujú im Lukáš Latinák a Diana Mórová. Ambície filmu potvrdzuje aj jeho tvorivý tím. Producentom filmu je Dano Dangl, režisérom Karel Janák (Snouborďáci, Rafťáci) a za kameru sa postavil ostrieľaný Tomáš Juríček (Kandidát).

Bláznivú komédiu Cuky Luky Film si budete môcť v kinách užiť už od 20. apríla. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články