Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Dve znepokojivé found footage videá z očakávaného Votrelca
Mowgli
Breaking In
RBG
BlacKkKlansman

Dve znepokojivé found footage videá z očakávaného Votrelca

Marcel Šedo | 18.4.2017Pripravovaná premiéra filmu Votrelec: Covenant sa blíži a nebol by to Ridley Scott, keby nevyrukoval s dobre načasovanými virálnymi videami. Podobnú taktiku zvolil aj v prípade Marťana, ale tentokrát svoju kampaň posunul na ešte vyšší level. Dve nové videá sú totižto mimoriadne atmosférické a prostredníctvom záberov, ktoré len naznačujú a nechávajú naplno pracovať predstavivosť, budujú očakávania niečoho znepokojivého.

Nový Votrelec bude sledovať skupinku kolonizátorov z lode Covenant, ktorí prichádzajú na planétu pôsobiacu ako raj. Zdá sa, že na planéte nežije ani jeden živý tvor. Zopár živých tvorov sa však na planéte predsa len nachádza a tie sú zároveň odpoveďou na otázku, kto zapríčinil mlčanie celej planéty.

Vo filme sa stretneme so starými známymi – androidom Davidom (Michael Fassbender) a Elizabeth Shaw (Noomi Rapace), ktorí prežili predchádzajúcu expedíciu. Dopĺňať ich bude nová posádka, konkrétne ďalší android Walter (stvárnený opäť Michaelom Fassbenderom) a výskumníci Daniels (Katherine Waterston) a Branson (James Franco)

Zdroj: ScreenCrush


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články