Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Lawrence Kasdan si dáva pauzu od písania Star Wars a chystá sa na réžiu
Les Misérables
Childs Play
A Rainy Day in New York
Jeanne

Lawrence Kasdan si dáva pauzu od písania Star Wars a chystá sa na réžiu

Erik Binder | 21.10.2018Lawrence Kasdan stojí za scenármi k štyrom častiam Star Wars: Impérium vracia úder, Návrat Jediho, Sila sa prebúdzaSolo: Star Wars Story. V súčasnosti sa ale tvorca vracia po šiestich rokoch (Drahý priateľ) k profesii režiséra a nakrúti thriller s názvom November Road na motívy románu Loua Berneyho.

Kniha sa venuje udalostiam tesne sa odohrávajúcim po atentáte na Johna F. Kennedyho v roku 1963 a sleduje príbeh vojenského poručíka Franka Guidryho zapleteného do vraždy prezidenta. Postupne začínajú umierať viacerí zainteresovaní do komplotu a o život pôjde aj Guidrymu, ktorý sa rozhodne dať na útek. Na ceste sa zoznamuje sa s peknou ženou v domácnosti s dvoma malými dcérami a jej dom mu poskytne perfektný úkryt pred prenasledovateľmi.

Kasdan napíše aj scenár a snímku bude produkovať cez svoju  Kasdan Pictures, spoločne s The Story Factory. „November Road je fascinujúci román. Brutálny, nervy drásajúci thriller v kombinácii s romantickým milostným príbehom. V knihe vystupuje množstvo zaujímavých postáv rôzneho veku a vďaka nim bude film veľmi zábavný a emocionálne silný“, vyjadril sa k predlohe samotný Kasdan.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín