Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Rambo naberá nové ženské hrdinky do svojho tímu v akcii číslo 5.
Les Misérables
Childs Play
A Rainy Day in New York
Jeanne

Rambo naberá nové ženské hrdinky do svojho tímu v akcii číslo 5.

Erik Binder | 21.10.2018Piata časť legendárnej série Rambo sa už nakrúca v Bulharsku a Španielsku, stále však pribúdajú nové mená do castingu. V poslednom čase sa k Sylvesterovi Stalloneovi pripojili španielska kráska a dvojníčka Penelope Cruz Paz Vega (Sex a Lucia, Španglicky ľahko a rýchlo, Spirit) a Yvette Monreal, známa najmä zo seriálu Faking It. Herečky stvárnia na plátne dve sestry, pričom postava v stvárnení Yvette Monreal sa stane obeťou únosu a jej záchrana bude aj hlavnou zápletkou filmu.

Paz Vega hrá novinárku, zaujímajúcu sa o mexický drogový trh. Ramba 5 nakrúca režisér Adrian Grunberg (Moje letné prázdniny s Melom Gibsonom) podľa scenára Matta Cirulnicka (seriál Absentia). Producentmi sú Avi Lerner a Kevin King. Stallone sa síce v roku 2016 vyjadril, že sa na úlohu akčného hrdinu cíti príliš starý, nakoniec zmenil názor.

Poslednú misiu s číslovkou štyri sme mali na plátnach kín v roku 2008 a režíroval si ju samotný Stallone. Film s rozpočtom 50 miliónov dolárov zarobil celovetovo 113,2 miliónov. V pláne bol aj seriál o Rambovi pre stanicu  FOX, ale od tohto zámeru sa upustilo.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín