Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Tvorcovia televízneho Sherlocka sa pozrú na ďalšiu fiktívnu historickú postavu
Les Misérables
Childs Play
A Rainy Day in New York
Jeanne

Tvorcovia televízneho Sherlocka sa pozrú na ďalšiu fiktívnu historickú postavu

Erik Binder | 21.10.2018Stephen Moffat a Mark Gatiss napísali spoločne tri epizódy televízneho Sherlocka s Benedictom Cumberbatchom. Rovnako spolupracovali aj na seriáli Doctor Who pre BBC. Úspech oboch seriálov, a špeciálne Sherlocka, vyvoláva veľké očakávania aj od ich spolupráce na čerstvo ohlásenom projekte s názvom Dracula.

Pôjde o minisériu zloženú z troch dlhometrážnych epizód, čiže pôjde o podobný autorksý prístup ako pri štyroch sériách o súkromnom detektívovi z Baker Street. Seriál bude vo Veľkej Británii vysielaný na BBC One a do zvyšku sveta distibuovaný cez Netlfix. 

„Vždy tu boli príbehy o veľkom zle. Na Draculovi je unikátne, že Bram Stoker opatril týmto zlom svojho vlastného hrdinu.“ Hovoria o zdroji inšpirácie Gatiss s Moffatom. O projekte sa začalo hovoriť už v júni minulého roka, v súčasnosti je už takmer isté, že produkcia sa začína pripravovať.  Vedúci BBC Drama Piers Wegner na adresu tvorcov pochopiteľne nešetrí superlatívami. „Steven a Mark majú geniálnu víziu, ich Dracula bude mrazivý a inteligentný zároveň. V ich talentovaných rukách ožije dielo Brama Stokera pre divákov ako niečo úplne nové.“


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín