Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Ewan McGregor sa predstaví ako záporný hrdina v DC adaptácii Birds of Prey
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Ewan McGregor sa predstaví ako záporný hrdina v DC adaptácii Birds of Prey

Erik Binder | 7.11.2018Zahrá si postavu s prezývkou Black Mask a ocitne sa tak po boku Margot Robbie ako súčasť osadenstva očakávaného filmu Birds of Prey. Black Mas, v civile Roman Sionis, je vodca lúpežníckeho gangu s názvom False Face Society. Podľa komiksovej predlohy jeho antihrdina zabije svojich bohatých rodičov, aby prezval moc nad ich korporáciou.

V biznise sa mu však vďaka vlastnej neschopnosti nedarí a jedným z terčov jeho nenávisti sa stane aj Bruce Wayne. Margot Robbie si tu zopakuje úlohu Harley Quinn, v ktorej sa predstavila už v úspešnej snímke Sucide Squad (2016). V Birds of Prey si okrem hlavných hviezd zahrajú napríklad Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollet-Bell, Rosie Perez alebo Renee Montoya.

Američanka čínskeho pôvodu Cathy Yan  sa stane prvou ázijskou režisérkou či režisérom, nakrúcajúcim superhrdinský film v Hollywoode. Ako režisérka sa zatiaľ predstavila iba krátkometrážnou snímkou According To My Mother z roku 2016. Scenár napíše Christina Hodson (Bumblebee) a bude sa scenáristicky podielať aj na pripravovanej sólovke Batgirl. S produkciou Birds of Prey by sa malo začať už koncom tohto roka a je už stanovený aj dátum premiéry, 7. február 2020.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín