Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Brian Singer nakoniec nenakrúti marvelovku Red Sonja
Rocketman
Blinded by the Light
Di qiu zui hou de ye wan
Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile

Brian Singer nakoniec nenakrúti marvelovku Red Sonja

Erik Binder | 14.3.2019Projekt je momentálne vo fáze predprodukcie v Millenium Films a ako režisér bol zvažovaný Brian Singer (X-Men, Valkýra). Singer v poslednom čase čelí rôznym obvineniam zo sexuálneho obťažovania chlapcov v nižšom veku a naposledy sa médiami dosť prepierala jeho častá absencia na nakrúcaní Bohemian Rhapsody.

Oficiálnym stanoviskom k odstúpeniu Singera z nakrúcania Red Sonja však nie sú bulvárne záležitosti, ale dôvod, že produkčná spoločnosť nie je schopná zabezpečiť distribútora v Spojených štátoch pre film, v ktorom je zainteresovaný Singer. Takže vlastne v konečnom dôsledku môžu.

V súčasnosti nie je isté, či sa bude projekt ďalej vyvíjať a nájde sa rýchlo náhrada na režisérsky post, alebo pôjde toto fantasy na čas k ľadu. Scenár je však už hotový a stojí za ním úspešný Ashley Edward Miller (X-Men: Prvá trieda, Thor).

Red Sonja sa objavila v Marvel Comics v roku 1973 a vychádza dodnes. Prvá adaptácia s Arnoldom Schwarzeneggerom z roku 1985 bol obrovský prepadák a nezaujala ani kritiku. Nová verzia je po úspechu Wonder Woman a čerstvo aj Captain Marvel logickým marketingovým ťahom.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články