Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Posledná príležitosť na komplexné filmové priznanie roka 2018
Little
Yesterday
Werk ohne Autor
The Best of Enemies

Posledná príležitosť na komplexné filmové priznanie roka 2018

| 21.3.2019Koniec marca je pre mnohých termínom odovzdania daňového priznania. To filmové priznanie má dátum 9. apríla 2019 od 19:00 a v spolupráci s portálom kinema.sk ho prináša Filmový klub pri Kine Mier v Nových Zámkoch. Facebook event nájdete TU.

Filmy sú jedným z najpopulárnejších a najsilnejších zdrojov inšpirácie. Aj rok 2018 priniesol mimoriadne diela v oblasti svetovej kinematografie, televíznej produkcie a reklamy. Nie každý stíha popri pracovných a súkromných povinnostiach držať krok a sledovať, čo sa vo filmovom priemysle vyprodukovalo. Počas filmového večera – Best of 2018, najlepšie filmy, seriály a reklamy – budú mať záujemcovia možnosť v Nových Zámkoch zažiť informáciami nabitú audio-vizuálnu prednášku. Prehľad toho najlepšieho pripravil slovenský filmový kritik a šefredaktor filmového portálu kinema.sk Peter Konečný.

Divákom predstaví len to najlepšie z moderného vnímania audiovizuálneho umenia a ukáže, ako sa tento druh tvorby stále vyvíja a hľadá nové cesty ako zaujať často presýtených divákov.

Vstupenky sú dostupné aj online tu


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín