Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Veronica Mars sa vracia na obrazovky prostredníctvom Hulu
Beats
Le grand méchant renard et autres contes...
Crawl
Rocketman

Veronica Mars sa vracia na obrazovky prostredníctvom Hulu

Erik Binder | 16.4.2019Streamovací kanál už ponúkol prvý teaser pripravovanej osemdielnej minisérie obľúbenej televíznej hrdinky, najmä čo sa týka teenageriek. Návrat Kristen Bell do svojej zatiaľ životnej úlohy v štvrtej sérii môžeme očakávať 26. júla tohto roka. Bell sa stane aj producentkou série, spoločne s Robom Thomasom, ktorý napísal scenár k prvej epizóde.

Seriál bežal v televízii už od roka 2004, kedy bola nakrútená prvá séria a bezprostredne dva roky na to vznikli ďalšie dve. Odvtedy sa ale Veronica na dlhé roky odmlčala. Pre pripomenutie, Veronica je dcérou bývalého šerifa a súkromného detektíva Keitha Marsa, ktorý sa začal zaoberať vraždou najlepšej dcérinej kamarátky, ale prípad nezvládol a následne ho opustila aj manželka. Minulosť však bola o niečo komplikovanejšia, ako si Veronica spočiatku myslela.

Seriál sa odohráva na klasickej americkej škole a tak evokuje seriály typu Beverly Hills 90210, detektívne zápletky mu ale dodali ešte viac na diváckej atraktivite. Prvá a druhá séria obsahovali 22 dielov, tretia 20 a keďže dnes sú seriálové sezóny podstatne kratšie ako v nultých rokoch, čaká nás spomínaných osem dielov.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články