Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Seriálové novinky - Veľké malé klamstvá II., Príbeh služobníčky III.
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Seriálové novinky - Veľké malé klamstvá II., Príbeh služobníčky III.

PR | 19.5.2019Veľké malé klamstvá II. (Big Little Lies II.) - seriál sa vracia na HBO svojou druhou sériou od 10.6. (nová časť vždy v pondelok aj na HBO GO). Na prvý pohľad sa v kalifornskom prímorskom mestečku Monterey nič nezmenilo: matky sú naďalej bezvýhradne milujúce, otcovia podporujúci, deti rozkošné a vily honosné. Po udalostiach na benefičnej akcii základnej školy však už nič nie je ako predtým. Mestečko sa spamätáva zo šoku a členky "montereyskej päťky" - živelná Madeline, právnička Celeste, slobodná matka Jane, nekompromisná Renáta a jogínka Bonnie - sa spoločnými silami snažia dať svoje rozpadnuté životy opäť dohromady. Nová séria skúma zhubnosť klamstiev, odolnosť priateľstva, krehkosť manželstva aj problémy rodičovstva. Vzťahy sa budú rozpadať, dôvera vezme za svoje a objavia sa nové šrámy nielen na tele, ale aj na duši. A na návštevu dorazí aj Celestina svokra Mary Louise, ktorú hrá už trojoscarová Meryl Streep!

Eufória (Euphoria) - desaťdielny seriál Sama Levinsona v produkcii fenomenálneho speváka Drakea popisuje pestré životy stredoškolských študentov. Užívanie drog, nie príliš bezpečný sex a zbytočné násilie nevynímajúc. Od 17.6. vždy v pondelok.

Španielská princezná (The Spanish Princess) - Osemdielna historická dráma pojednáva o Kataríne Aragónskej, krásnej, mladej, temperamentnej španielskej princeznej, ktorá už od detstva smeruje na anglický trón. Od 18.6. vždy v utorok na HBO.

Príbeh služobníčky III. (Handmaid’s Tale III.) - v tretej sérii sa vraciame do totalitárneho štátu Gileád, kde sa drvia na prach základy demokracie, ničí podstata lásky a materstva. Ako bude pokračovať osud Offred, za slobodných čias June (Elisabeth Moss)? Na HBO GO nájdete už 6.6. tri časti a vždy vo štvrtok pribudne ďalšia.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín