Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Novým Batmanom sa môže stať Robert Pattinson
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Novým Batmanom sa môže stať Robert Pattinson

Erik Binder | 19.5.2019Odvtedy, čo Ben Affleck odmietol ďalej stvárňovať postavu Batmana v DC Universe filmoch, sa hľadá nový Batman, respektíve Bruce Wayne a najnovšie meno na zozname top kandidátov je veľkým prekvapením. Film so strohým názvom The Batman je naplánovaný na uvedenie do kín 25. júna 2021 a tak je najvyšší čas vybrať toho správneho kandidáta. Samozrejme všetko bude oficiálne platné, až keď Robert Pattinson podpíše zmluvu, momentálne prebiehajú rokovania medzi hercom a štúdiom.

Pattinson má 33 rokov, čo znamená, že je o dva roky starší ako Christian Bale, ktorý prvýkrát stvárnil Brucea Waynea a jeho superhrdinské alterego ako 31- ročný v Nolanovom Batman začína z roku 2005. Ben Affleck stvárnil staršieho Batmana, kedy už dve dekády pôsobil ako temný rytier v Gothame.

Režisérom bude Matt Reeves a pôjde aj o to, či sa scenár bude zameriavať na mladšieho Brucea, vtedy by bol Pattinson vhodnou voľbou. Herca momentálne vidíme v kinách v artovom sci-fi High Life, v nedávnej dobe zaujal v ambicióznych snímkach Stratené mesto Z a Good Time.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín