Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Pozreli by ste si film o vražednej pneumatike? ArteKino vám dáva šancu
Papicha
Knives Out
Mid90s
Der goldene Handschuh

Pozreli by ste si film o vražednej pneumatike? ArteKino vám dáva šancu

Eva Labayová | 14.6.2019Kalifornská púšť, dobrodružstvá telepaticky zabíjajúcej pneumatiky, ktorú zo záhadného dôvodu priťahuje mladá dievčina. To všetko za prítomnosti nedôverčivých prizerajúcich sa. Vyšetrovanie vrážd sa môže začať.

Rubber je snímka francúzskeho režiséra menom Quentin Dupieux, ktorý už ako teenager tvoril krátke filmy a jeden z nich dokonca od neho kúpila televízna sieť Canal +. Dupiex súbežne s filmami začal tvoriť aj elektronickú hudbu pod pseudonymom Mr. Oizo.

V roku 1999 režíroval sériu reklamných spotov so žltou bábkou Flat Eric. Hudba (Flat Beat), ktorú pre túto kampaň vytvoril, sa predala v počte troch milónov kópií. V roku 2017 napísal a režíroval svoj prvý celovečerný film Steak, po ktorom nasledoval Rubber (2010), Wrong (2011), Wrong Cops (2013), Keep an Eye Out (2018), Deerskin (2019).

ArteKino vám teraz prináša film Rubber ako film mesiaca jún. Tento nezávislý satirický horor bol prezentovaný v roku 2010 na filmovom festivale v Cannes, kde sa stretol s pozitívnym ohlasom kritikov.

Film nájdete TU


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín