Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Film Bunker bude slovenským tanečným sci-fi
Papicha
Knives Out
Mid90s
Der goldene Handschuh

Film Bunker bude slovenským tanečným sci-fi

Erik Binder | 14.6.2019Pôjde o film slovenského režiséra maďarského pôvodu Györgyho Kristófa, autora oceňovanej festivalovky s názvom Out z roku 2017. V jeho druhom celovečeráku však opúšťa na Slovensku obľúbený žáner sociálnej drámy zo súčasnosti a vydáme sa v ňom do blízkej budúcnosti, alebo alternatívnej prítomnosti, nechajme sa prekvapiť. Známy je však už netradične a príťažlivo znejúci námet.

Hlavná postava sa volá Sedem a žije v podzemnom väzení. Spoločne s väzňami a dozorcami sa im však podarí utiecť do veľkého labyrintu. Sedem sa stane vďaka pomoci nadprirodzenej bytosti vedúci skupiny, čo sa začne prejavovať na jeho charaktere. Kristóf ale nemieni šokovať iba príbehom, pripravenú má aj zaujímavú formu.

Bunkri budú absentovať zrozumiteľné dialógy, postavy totiž žijú v spoločnosti, kde sa dá dorozumievať tancom. Ťažko z uvedeného usúdiť, či pôjde o veľký hit, čo by sme mu rozhodne priali, alebo minoritná záležitosť filmových klubov. Najlepšie by bolo, ak by uspokojil všetky divácke skupiny. Nakrúcanie by malo začať ešte tento rok.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín