Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Johnson, Reynolds a Gadot v jednom akčnom filme
Papicha
Knives Out
Mid90s
Der goldene Handschuh

Johnson, Reynolds a Gadot v jednom akčnom filme

Erik Binder | 9.7.2019Presnejšie teda Dwayne „The Rock“ Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot, čiže prvá hollywoodska herecká liga. The Rock a Gadot sa projektu s názvom Red Notice upísali už skôr, v týchto dňoch sa ale k hviezdnemu castingu pripojil aj Reynolds. Novinkou je aj to, že pôvodne malo ísť o film spoločnosti Universal, nakoniec ale vznikne v produkcii Netflixu. O čo teda pôjde? Neprekvapivo o žiadnu hĺbkovú psychologickú sondu, ale o komediálny akčný thriller.

Johnson si v ňom zahrá agenta Interpolu, ktorý sa pokúsi dostať na stopu chytrého zlodeja umeleckých diel. Predpokladáme, že v podaní Reynoldsa. Rozpaky ale vzbudzuje informácia, že film napíše a nakrúti Rawson Marschall Thurber, zodpovedný za nepodarený Mrakodrap (Skyscraper, 2018), kde si  Johnson zahral hlavnú úlohu. Podobne sa tejto dvojici príliš spoločne „nedarilo“ ani v komédii Centrálna inteligencia (Central Intelligence, 2016).

Snáď sa Thurber dostane do formy, v akej ho poznáme z komédie My sme Millerovci (We´re the Millers, 2013). Nakrúcať by sa malo začať v priebehu roka 2020.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín