Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Víkendové televízne tipy
Les Misérables
Childs Play
A Rainy Day in New York
Jeanne

Víkendové televízne tipy

Barbora Bačíková | 4.7.20154.7.
Sobota

21:40 Tri dcéry, SR, 1967 (Dvojka)
Za snímkou Štefana Uhera stoja aj ďalšie veľké osobnosti. Scenár má na svedomí Alfonz Bednár, hudbu skomponoval Ilja Zeljenka a za kamerou stál Stanislav Szomolányi. Príbeh sa točí okolo dedinského hospodára, ktorý nechce deliť majetok, a preto pošle svoje tri dcéry do kláštora. V rámci kolektivizácie mu však majetok začiatkom 50. rokov vezmú a on hľadá ochranu u dcér. Iba najmladšia mu však podá pomocnú ruku.

21:50 Včera v noci (Last Night), USA, Francúzsko, 2010 (Jednotka)
Iránska scenáristka Massy Tadjedin (Leo, Zvieracia kazajka) svojím režijným debutom Včera v noci naservírovala prostredníctvom trefne vykresleného ľúbostného štvoruholníka myšlienkové i citové pochody potenciálnych neverníkov. Keira Knightley, Sam Worthington, Guillaume Canet a Eva Mendes podali presvedčivý obraz o prežívaní tých, ktorí sa ocitnú v plameňoch pokušenia, hoci majú plnohodnotné partnerské zázemie.

22:15 Veľký flám (La grande vadrouille), Francúzsko, 1966 (ČT1)
Vojnová komédia s Louisom de Funèsom je inteligentnou, vtipnou oddychovkou, ktorá v letných mesiacoch príjemne osvieži. Lietadlo plné britských letcov sa omylom dostane až nad okupovaný Paríž a je zostrelené. Každý z nich požiada o pomoc nejakého civilistu. Maliar-natierač, krásna blondínka a odvážna mníška sa stretávajú naprieč Francúzskom, aby unikli pred nemeckými vojakmi. Autom, vlakom, kanálmi, dokonca i v sude.

Ďalšie tipy na víkend NÁJDETE TU.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín