Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Najštýlovejší komerčný film tohto leta? Akčný Baby Driver má nový trailer
Dumbo
First Man
The Girl in the Spiders Web
Too Old To Die Young

Najštýlovejší komerčný film tohto leta? Akčný Baby Driver má nový trailer

PR | 17.4.2017Prvé ohlasy spoza oceána hovoria o najlepšej naháňačke posledných rokov

Očakávaná krimikomédia Baby Driver kultového režiséra Edgara Wrighta (Scott Pilgrim proti celému svetu, Jednotka príliš rýchleho nasadenia) plná hudby a rýchlych áut už mala svoju americkú premiéru a diváci a kritici sú z nej celí bez seba. Na americkom festivale SXSW získala Cenu divákov a ručička tachometra filmového portálu Rotten Tomatoes momentálne stojí na nekompromisných 100 percentách (Metascore tiež veľmi fajn - 81 percent) Hoci sa film do našich kín dostane až začiatkom leta, producenti vypustili ďalší trailer, ktorý fanúšikom čakanie uľahčí.

Talentovaný mladík Baby (Ansel Elgort) pracuje ako šofér pre bankových lupičov. Vo svojej práci je najlepší v obore, aj vďaka hudbe, bez ktorej sa pri nej nezaobíde. Keď Baby stretne dievča svojich snov (Lily James), berie to ako príležitosť opustiť svet zločinu a začať odznova. Avšak po tom, čo ho jeho mafiánsky boss (Kevin Spacey) prinúti zúčastniť sa akcie, ktorá je vopred odsúdená na neúspech, ocitá sa v ohrození jeho život, láska aj sloboda.

V Babyho červenom Subaru sa vo filme vystrieda exkluzívne herecké obsadenie. Samotného Babyho v podaní Ansela Elgorta (Divergencia, Papierové mestá) dopĺňajú nežná Lily James (Downtown Abbey, Vojna a Mier), pragmatický Kevin Spacey (House of Cards), šialený Jamie Foxx (Divoký Django) a párik zaľúbencov Jon Hamm (Mad Men) a Eiza González (seriál Od súmraku do úsvitu). Malú rolu si dokonca vo filme strihol basgitarista legendárnych Red Hot Chilli Peppers - Flea.

Akčná krimikomédia Baby Driver má slovenskú premiéru naplánovanú na 29. júna 2017. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články