Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Endgame to s prekročením tieňa Pandory myslí vážne...
Papicha
Knives Out
Mid90s
Der goldene Handschuh

Endgame to s prekročením tieňa Pandory myslí vážne...

Erik Binder | 24.6.2019Byť druhý znamená v skutočnosti byť iba prvým v dlhom rade porazených. Túto pravdu si uvedomili aj producenti Avengers: Endgame a svoj veľkofilm posielajú opäť do kín. Cieľ je tak zrejmý. Samozrejme nalákať na už raz videné nie je vôbec jednoduché, takže sa môžeme tešiť na potitulkovú scénu, na ktorú mnohí čakali v kine a nedočkali sa.

Ale čo by to bol Marvel bez potitulkovej scény, že... ďalej sa máme tešiť aj na niektoré malé prekvapenia. Navyše do kín 2. júla vstupuje Spider – Man: Ďaleko od domova (Far From Home), a tak sa dá očakávať, že mnohí diváci znova podľahnú hypeu Marvel Universe a radi si pripomenú udalosti z Endgame ešte pred „Spajdím“.

Avatar má na svojom konte 2, 788 miliardy dolárov, čo by pre posledný diel Avengers nemusel znamenať pri súčasných tržbách 2, 749 miliardy veľký problém. Samozrejme mi doporučujeme Jamesovi Cameronovi, aby po tom, čo sa Avatar stane „iba“ nr. 2, uviedol film opätovne do kín s úvodnou vystrihnutou scénou odohrávajúcou sa na Zemi a v 4DX a my veríme, že preteky budú ďalej pokračovať...


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín